Etiketë: receta gatimi

Brumra, Pica, Receta Gatimi

Brumi baze per pica

Ne kete recete do te shohim se si pergatitet brumi baze per pica. Ne kete menyre ju dini se si behet baza e pices dhe mund te pergatisni cdo lloj pice duke ndryshuar permbajtjen siper. Ne kete recete gatimi do te shohim si te gatuajme bazen e pices per 4 persona! Brumi baze per pica Per […]

Ganityra, Receta Gatimi, Salca

Salce Majoneze e fresket

Sot di te shohim si te pergatisim salce majoneze ne shtepine tone. Ndoshta nuk e dinit por per te bere salce majoneze duhen shume pak perberes te cilet i kemi pothuajse te gjithe ne shtepite tona. Keshtu qe para se te veni te blini salce majoneze ne vazo mundohuni te mesoni si ta pergatisni ate […]