Kategori: receta gatimi per festa

Embelsire, Receta Gatimi, receta gatimi per festa, Receta per pashke, Receta per shen valentinin, Torta

Torte me cokollate dhe brenda e lengeshme

Torte me cokollate me zemer te bute dhe te lengeshme. Nese u ka avancuar cokollate nga vezet prej cokollate te pashkeve (ose thjesht keni cokollate te erret ne shtepi dhe nuk dini sesi ta perdorni)  nje ide shume e mire eshte ti perdorni ato per te pergatitur torte me cokollate dhe brenda te lengeshme. Keto […]