Kategori: Krofne

Brumra, Krofne, Receta Gatimi

Petulla

Sot eshte pak ftohte dhe nje ide e mire eshte te besh mengjes me petulla te ngrohta me mjalt ose edhe te gjalp dhe recel, ose fare thjesht te sprkatura me sheqer pluhur siper! Por edhe pse jo… mund te shoqeroni petullat me nutella! Per kete recete perbersit jane shume pak, pervec ganityres me te […]